Oblastní výbor 

Základní oblastní výbor

Škvára Vlastimil

Předseda oblastního výboru

V gesci                                            - Sekretariát oblasti                         - Komise značení oblasti

Kotyk Josef

Místopředseda oblastního výboru

V gesci                                            - Programová rada oblasti

Andrle Jiří

Místopředseda oblastního výboru

V gesci                                            - Sekce pěší turistiky oblasti

Šesták Zdeněk

Místopředseda oblastního výboru

V gesci                                            - Sekce cykloturistiky oblasti          - Sekce zimní turistiky oblasti

Fečková Eva

Člen výboru oblasti

V gesci                                            - Komise značení silničních              cyklotras

Hovad Martin

Člen výboru oblasti

V gesci                                             - Sekce výkonnostní turistiky a        soutěží

Jelínek Petr

Člen výboru oblasti

V gesci                                            - Účetní a hospodář oblasti

Junek Lubomír

Člen výboru oblasti

V gesci                                            - Sekce ochrany přírody

Kejzlarová Dana

Člen výboru oblasti

V gesci                                            - Ekonomická rada oblasti

Šebesta David

Člen výboru oblasti

V gesci                                            - Sekce metodiky a vzdělávání

Doplňkový oblastní výbor

Lžičař Petr

Doplňkový člen výboru oblasti

V gesci                                            - Sekce vysokohorské turistiky

Šimek David

Doplňkový člen výboru oblasti

V gesci                                            - ATOM zástupce pro mládež

Chvála Jiří

Doplňkový člen výboru oblasti

V gesci                                            - Síň slávy oblasti

Vedoucí obvodů značení

Chrudimský obvod - pěší

Předseda značkařského obvodu     Vítek Josef

Chrudimský obvod - cyklo

Předseda značkařského obvodu          Bárta Vladislav

      Pardubický obvod - pěší

Předseda značkařského obvodu          Černíková Renata

Pardubický obvod - cyklo

Předseda značkařského obvodu       Hemer Jindřich

Svitavský obvod - pěší

Předseda značkařského obvodu        Brokl Tomáš

Svitavský obvod - cyklo

Předseda značkařského obvodu       Motyčka Radek

Orlickoústecký obvod - pěší

Předseda značkařského obvodu        Javůrek Lubomír

Orlickoústecký obvod - cyklo

Předseda značkařského obvodu        Hübl Miroslav

Revizní komise oblasti

Doudová Irena

Členka revizní komise oblasti

Telefon -                                  +420 776 290 731                 E-mail -                                              irena.doudova@seznam.cz

Pecháčková Marie

Členka revizní komise oblasti

Telefon -                                           +420 603 282 182                           E-mail -                                              mpechackova@seznam.cz

Ing. Froňková Dagmar

Předsedkyně revizní komise

Telefon -                                           +420 776 733 465                           E-mail -                                              dasa.fr@seznam.cz